حوزه معاونت سما دانشگاه آزاد اسلامی همچنان با گام‌های استوار و عزمی راسخ، ماموریت اصلی خود را در گسترش علم و فناوری، تربیت افراد خلاق و ایجاد فضای بانشاط دنبال می‌کند.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

گالری عکس

15.jpg

مدیر هنرستان تخصصی ورزشی شاهرود گفت: مسئولان این هنرستان با برگزاری مسابقات ورزشی درون مدرسه‌ای و آزمون‌های پیشرفته دانش‌آموزان را به بالاترین رتبه‌های علمی و ورزشی ارتقا می‌دهند.

مصطفی صدیقی در مراسم اختتامیه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ هنرستان تربیت‌بدنی پسران سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود هدف از این مراسم را آشنایی والدین با محیط و فعالیت‌های این هنرستان و تبادل‌نظر و گفتگوی رو درروی معلمان و والدین برای افزایش هرچه بیشتر کیفیت و بهره‌وری دانست و اظهار کرد: تصمیم‌گیری برای فعالیت‌های تابستان و سال تحصیلی آینده منوط به استفاده از نظرات شما است؛ چرا که با شناسایی نقاط قوت و ضعف هنرستان و دانش‌آموزان کمک شایانی به این مجموعه می‌شود.

وی درباره اقدامات انجام‌شده در یک سال گذشته گفت: اجرای برنامه‌های درسی و پرورشی بر اساس شیوه‌های نوین آموزشی و سند تحول بنیادین، بهره‌مندی از معلمان باتجربه و فرهیخته، بهره‌مندی از سالن‌های استاندارد ورزشی همانند زمین چمن و سالن ورزشی سقف کوتاه و بلند در کنار برنامه خوب درسی موجب شده تا مسئولان این هنرستان بتوانند با برگزاری مسابقات ورزشی درون مدرسه‌ای و آزمون‌های پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان را به بالاترین رتبه‌های علمی و ورزشی ارتقا دهند.

مدیر هنرستان تخصصی ورزشی شاهرود با تأکید بر اینکه مبنای فکری مسئولان این هنرستان دوری از روزمرگی است، افزود: برنامه‌های سال تحصیلی آینده در سه بخش آموزشی، پرورشی و ورزشی برنامه‌ریزی شده است تا بتوان با برنامه‌های جامع و کامل شاهد رشد، بالندگی و شکوفایی دانش‌آموزان در رشته تخصصی خودشان باشیم.

صدیقی با تشکر از همکاران هنرستان و دانشگاه که برای تک‌تک دانش‌آموزان فعالیت کرده‌اند، تصریح کرد: اداره روابط عمومی، حوزه‌های حراست، آموزش، آزمایشگاه‌ها، مرکز مشاوره و سلامت، حوزه پژوهش و کارکنان هنرستان تخصصی تربیت‌بدنی پسران از جمله قسمت‌هایی هستند که همیشه با مسئولان هنرستان تخصصی ورزشی شاهرود کمال همکاری را در هرچه بهتر برگزار شدن اقدامات این هنرستان داشته‌اند.

در این مراسم گزارشی تصویری از امکانات فراوان هنرستان تخصصی ورزشی شاهرود مثل فضای استاندارد آموزشی، سالن‌های استاندارد ورزشی و چمن و سایر تجهیزات هنرستان همراه با ارائه توضیحات مدیر هنرستان برای والدین و دانش‌آموزان پخش شد تا والدین با امکانات دانشگاه و هنرستان به‌طور کامل آشنا شوند و در پایان از دانش‌آموزان برگزیده این هنرستان قدردانی شد.